Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Chcete krásny a neobvyklý doplnok pre svoj domov? Tento koberec sa dá použiť ako dekoračný koberec alebo ako rohožka. Ideálna dekorácia do obývačky, spálne, pracovne alebo detskej izby. Určite poteší vašich blízkych, ktorých môžete obdarovať týmto originálnym darčekom.

Predstavte si, ako bude vaša izba vyzerať, ak tam umiestnite tento koberec. Všetko do seba zrazu zapadne a stane sa veľmi útulným. Vaše deti a domáce zvieratá sa môžu na tomto koberci hrať, pretože je veľmi pohodlný.

Materiál, z ktorého je koberec vyrobený, je veľmi príjemný na dotyk. Na spodnej strane koberca je protišmyková guma, takže vždy zostane na svojom mieste.

 

Hugin a Munin sú dvaja havrani zasvätení severskému bohu Odinovi. Ich mená znamenajú Myšlienka a Pamäť. Lietajú nad svetom a prinášajú správy svojmu pánovi.

Hugin tradične symbolizuje myšlienku, zatiaľ čo Munin predstavuje pamäť. Hugin stelesňuje túžbu, vôľu a nadšenie. Munin predstavuje plány a ambície, želania a nádeje. Takže hoci "Hugin" (myšlienka) je objektívnejšia, racionálnejšia časť vašej mysle, bez významnej časti "Munin" je celkom zbytočná. Ak stratíte svoje ambície, želania a nádeje, stratíte aj túžbu.

Triquetra je dôležitým symbolom pohanských náboženstiev, najmä keltských a vikingských, a ako taká sprevádza rituály spojené s mágiou týchto starovekých kultov. V modernej podobe sa triquetra najčastejšie zobrazuje s pridaným kruhom, ktorý pôvodne nebol súčasťou symbolu a bol pridaný neskôr ako ochranný a uzatvárajúci prvok. 

 

  • Materiál: vrchná strana - polyester s vyšším vlasom pripomínajúcim semiš, spodná strana - protišmyková guma
  • Rozmery: 50 x 80 cm
  • Farba je tmavo modrá až čierna

UPOZORNENIE: Hlavná fotografia je len ilustračná! Riaďte sa prosím rozmermi, ktoré uvádzame v názve alebo popise výrobku! Fotografia je len vyobrazením motívu koberca!

Poznámka: Na uľahčenie manipulácie a prepravy sú koberce zložené a zabalené v plastovom obale. Koberce preto môžu byť pokrčené. Nemajte obavy, po rozložení sa koberec do 2-3 dní narovná.

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť