Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Túto drevenú mandalu možno použiť ako nástennú dekoráciu do bytu. Na stene bude pôsobiť nielen ako dizajnový prvok, ale aj ako psychologický nástroj. Môžete ju použiť aj ako podstavec alebo súčasť svojho rituálu. Vďaka svojim schopnostiam sú mandaly vhodné do kancelárií a priestorov, kde sa počas práce alebo sústredenia zvyšuje napätie.

 

Keď sa dva opačne orientované trojuholníky prekrývajú, vzniká šesťcípa hviezda, známa aj ako Dávidova hviezda.

V indickom náboženstve šesťcípa hviezda znamená spojenie tvorivých a plodivých síl, spojenie božskej lásky k ľuďom a ľudskej lásky k bohom.

Z hľadiska vzťahov ide o splynutie ženských síl jin a mužských síl jang, pričom výsledkom je, že z ich spojenia vzniká tretia, samostatná entita.

V náboženstve je to spojenie boha otca, bohyne matky a zrodenie božieho syna.

Z tohto hľadiska možno trojuholník považovať za symbol rodiny.

 

Slovo mandala pochádza zo sanskrtu a znamená kruh alebo oblúk. To znamená, že základom mandaly je kruh, ale spája sa aj s inými geometrickými tvarmi.

V spojení so štvorcom predstavuje kruh oblohu a štvorec spája človeka so zemou a predstavuje jeho vnútorné sily. Začiatok a koniec celého systému je bod, ktorý ich spája.

Kruh symbolizuje nekonečno. Predstavuje duchovnú cestu jednotlivca, jednotu vo vesmíre a miesto vo vesmíre každého z nás.

Mandaly očisťujú, podporujú určité vlastnosti a oblasti ľudského života a harmonizujú chaos, ktorý život prináša.

Nesú v sebe jednotu a harmóniu, pomáhajú nájsť duchovnú cestu a vytvoriť poriadok. Pomáhajú nám zbaviť sa nečistôt, ktoré sme počas života nazbierali.

Nemajú začiatok ani koniec, približujú nás k sebe samým a k samotnému zdroju.

Je to zdroj lásky a pokoja, ktorý má preniknúť do nášho srdca.

Najväčšia sila mandaly spočíva v jej strede. Motív, ktorý mandalu najviac vystihuje, je umiestnený práve tam.

 Mandala prináša harmóniu, svetlo a jemne prebúdza a usmerňuje myšlienky.

 

Balenie obsahuje drevenú dekoráciu s priemerom 15 cm.

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť